Lider przedsiębiorczości

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w Roku 2006

Firma "DREW-PROD" S.C. Szypuła Karol i Jacek zostałam wyróżniona prestiżową nagrodą Lidera przedsiębiorczości 2006.

Nagrodę każdego roku otrzymują firmy, które wykazały się zaangażowaniem, nieustannym rozwojem, prowadzeniem zdrowej konkurencji, aktywnym udziałem w życiu społecznym lub wprowadzeniem nowatorskich technologii.

Powodem przyznawania statuetki jest również promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki.

O NAS

Z drewnem 

O DREW-PROD

Drewno to nasze życie

Prawdopodobnie najlepsze kołki w Polsce!

NA SKRÓTY

KONTAKT

Olszyńska 17, 44-348 Krostoszowice

 

tel./fax. + 48 32 4726038

kom. +48 604 142 108

         +48 506 075 531

 

e-mail: 

drewprod@drewprod.pl

 

NIP: PL647-22-96-175

 

 

 

 Projekt i wykonanie Agata Kuczera-Kulka

Poprawa bezpieczeństwa przez wymianę oświetlenia

oraz zakup elektrycznego wózka widłowego. 

Drew Prod

Początki firmy sięgają 1989 roku, kiedy to obecny właściciel firmy DREW-PROD Karol Szypuła zdecydował się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej . Na początku oferta towarowa zawierała jedynie kołki meblowe. Z biegiem lat firma poszerzała swój asortyment o kolejne wyroby, aż do czasu dzisiejszego.

 

Na początku wszystkie prace wykonywał sam właściciel. Z czasem firma przyjmowała do pracy nowych pracowników. Rok 2003 był przełomowym w historii zakładu. Forma organizacji została zmieniona w spółkę cywilną. Obecnie kadrę przewodniczącą stanowią Karol Szypuła i jego syn Jacek Szypuła. Razem z udziałami właściciel przekazał swojemu synowi doświadczenie i umiejętność wytwarzania produktów najwyższej jakości, które można znaleźć w ofercie przedsiębiorstwa.

 

Także w 2003 roku przeniesiono firmę do nowo wybudowanego warsztatu.

 

Dzięki solidności i zaangażowaniu pracowników firma oferuje produkty o bardzo dobrej jakości. Sprzedajemy je nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Posiadamy wielu odbiorców w Grecji, Czech, Słowacji i Niemczech.

 

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty!

Firma rodzinna 

 

Jesteśmy firmą rodzinną, w której zaufanie, rzetelność i profesjonalizm, to najważniejsze cechy. Dlatego w ramach odpowiedzialności społecznej nasze produkty zostały wyróżnione i znakowane są elitarnym znakiem towarowym . Świadczy on  o procedurach kontroli pozyskiwania i transferu drewna i produktów drewnianych na wszystkich etapach w celu zapewnienia, że produkt końcowy może być zidentyfikowany ze zrównoważonymi i zatwierdzonymi źródłami...